Виконано модернізацію газоущільнювальних клапанів БЗУ для ПрАТ «МК« Азовсталь »

Починаючи з 2018 року ТОВ “Магма” бере активну участь в проведенні ремонтів вузлів доменних печей ПАТ «МК«Азовсталь».

За цей час неодноразово виконувався капітальний ремонт вузлів безконусного завантажувального пристрою. Восени минулого року фахівцями ТОВ “МАГМА” було запропоновано внести зміни в наявну конструкцію.

У березні 2021 роки після модернізації на нашому підприємстві були відвантажені два верхніх газоущільнювальних клапана і блок нижніх клапанів для доменної печі №3 ПАТ «МК «Азовсталь».

Верхні і блок нижніх газоущільнювальних клапанів БЗП служать в якості шлюзу-регулятора або камери шлюзу, щоб запобігти втратам тиску в доменній печі.

Модернізація дозволила підвищити надійність вузлів верхніх і блоку нижніх газоущільнювальних клапанів конструкції китайського виробника, і збільшити міжремонтний період.

Модернізація включала заміну основних вузлів клапана – тарелі і сідла.

Контактні поверхні тарелі і сідла виконані сферичними, для забезпечення самоустановки тарелі щодо сідла при закритті клапана, і наплавляються більш зносостійким матеріалом (композиційним сплавом реліт-мельхіор).

Таріль виконана суцільнолитий, що виключає ймовірність продувки через шарнір, на відміну від тарелі китайського виробника, шарнір якої захищається кришкою.

Для тонкого центрування тарелі щодо сідла передбачений спеціальний регулювальний вузол.

Також був модернізований гідропривід відкриття тарелей. У г газоущільнювальних клапанах китайського виробника для відкриття кожної тарелі конструкцією передбачений один гідроциліндр, при виході з ладу якого, буде порушений цикл роботи доменної печі. Встановлені ТОВ “МАГМА” гідроциліндри повністю взаємозамінні з наявними і розраховані таким чином, що при виході з ладу одного з них клапан зможе продовжувати роботу в стаціонарному режимі, не порушуючи циклу роботи доменної печі.

Таким чином виконані роботи та реалізовані інженерні рішення дозволили дати гарантійний термін 12 місяців, як при виготовленні нового виробу, на вузли клапанів доменної печі №3.


Ваш надійний партнер

ООО "Магма"
Поділитися за допомогою

Комментарии закрыты.