Машинобудівне підприємство

ТОВ «МАГМА»

ООО "Магма" являє собою сучасний виробничий комплекс, створений в 1996 році, має в своєму складі спеціалізовані виробництва і випускає складну технічну продукцію.

Підприємство виготовляє нестандартне обладнання для різних галузей промисловості, підйомно-транспортне обладнання і запчастини для підприємств металургійної, гірничодобувної галузей, морських і річкових портів, машин і устаткування коксохімічних підприємств.

Маючи в своєму розпорядженні сучасне металообробне і механоскладальне виробництво, висококваліфікований персонал, підприємство виготовляє унікальне за своїми характеристиками нестандартне обладнання і деталі різних класів точності і типорозмірів, масою від декількох кілограмів до сотень тонн.

Наявність інженерів високої кваліфікації в конструкторських і технологічних службах у поєднанні з універсальною виробничою базою і фінансовими можливостями дозволяє підприємству швидко перебудовуватися на освоєння нових унікальних видів продукції.

На підприємстві впроваджена і застосовується система менеджменту якості відповідно до вимог міжнародного стандарту DIN EN ISO 9001:2015 року, що підтверджено сертифікатом міжнародного сертифікаційного органу TUV Thuringen (Німеччина)