АрселорМиттал Темиртау — Википедия

Акціонерне товариство “АрселорМіттал Теміртау” є найбільшим підприємством гірничо-металургійного сектора Республіки Казахстан і являє собою інтегрований гірничо-металургійний комплекс з власним вугіллям, залізною рудою і енергетичною базою.

АТ “АрселорМіттал Теміртау” спеціалізується на виробництві плоского та сортового прокату, в тому числі з полімерним, цинковим і алюмінієвим покриттям, а також виробляє агломерат, залізорудний і вугільний концентрат, кокс, чавун, сталь, в тому числі непреривноліті сляби, штрипс, лонжеронну смугу , електрозварні труби і супутню продукцію доменного і коксохімічного виробництв.

У грудні 2020 року в конвертерному цеху металургійного комбінату АТ «АрселорМіттал Теміртау» завершився монтаж нової машини для завалювання скрапу в конвертер нашого виробництва.

Підприємство ТОВ «МАГМА» виступило не тільки в якості виробника обладнання, а й взяло активну участь при проведенні монтажу та пуско-налагоджувальних робіт. Також нашими фахівцями було проведено навчання електротехнічного персоналу та машиністів кранів, які будуть безпосередньо працювати і обслуговувати нову машиною завалення.

Детальніше читайте в материалі vnedra.ru

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/79/Uralskaya_steel.jpg

Уральська Сталь є підприємством повного циклу, що включає аглококсодоменное, сталеплавильне і прокатне виробництва.

Основними видами товарної продукції Уральської Стали є:

  • чавун;
  • безперервнолита заготівля круглого і прямокутного перерізу;
  • листовий прокат: мостосталь, мудосталь, штрипс, конструкційна сталь

У листопаді 2020 року на Уральській Сталі в рамках програми технічного переозброєння доменного виробництва був введений в роботу новий трансферкара, виготовлений на підприємстві ТОВ “МАГМА”

Сучасний трансферкар вантажопідйомністю 70 т встановлений на бункерній естакаді доменного цеху і призначений для транспортування шихтових матеріалів з рудного двору до рудних бункерів доменних печей для забезпечення їх безперебійної і максимально продуктивної роботи.

Детальніше читайте в матеріалі nokstv.ru

logo varitec

Компанія ВаріТек – унікальне підприємство технологічного сервісу в області металообробки з власним інженерним штатом висококласних технологів, програмістів та інженерів-наладчиків. Свій оперативний склад обладнання (не менше 15 верстатів з ЧПУ в м. Дніпро), запасних частин і ріжучого інструменту в Україні, а також налагоджена логістика поставок виключають тривалі простої устаткування, що позбавляє замовників від виробничих втрат.