Машинобудівне підприємство ТОВ «МАГМА» приділяє особливу увагу розвитку інжинірингового потенціалу підприємства. Наша команда кваліфікованих інженерів-конструкторів і інженерів-технологів виконує базовий, детальний, а також реверс інжиніринг, як одиничного обладнання, так і комплексних проектів під ключ з наданням гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Чисельність персоналу відділу інжинірингу та перспективних розробок становить понад 40 фахівців з проектування механічного обладнання, електро- і гідроприводів, а також автоматизації.

У своїй роботі наші інженери поєднують перейнятий досвід старшого покоління з сучасним програмним забезпеченням та інноваційними підходами.

Наші фахівці готові надати послуги зі складання технічних завдань, проектних пропозицій, проведення наукових досліджень і техніко-економічних обстежень, розробки конструкторської, ремонтної та експлуатаційної документації, проектного конструювання та розрахункового аналізу, виконання інженерних розрахунків, надання консультації та авторського нагляду під час монтажних та пусконалагоджувальних робіт, а також надати консультації, пов’язані з такими послугами.