Особливу увагу на підприємстві приділяється питанням розвитку дільниці термічної обробки. Протягом декількох років придбано і запущено в експлуатацію нове і унікальне обладнання для термічної обробки, проведена модернізація наявного обладнання, введені нові прогресивні технологічні процеси.

Перевірка якості виконуваної термообробки, а також механічних властивостей деталей здійснюються за допомогою обладнання сертифікованої лабораторії контролю виробництва.

Ділбниця оснащена комплексом газової цементації Uttis, який складається з печі газової цементації, індогазового генератора і гартівної ванни. Габарити простору газової печі: діаметр 800 мм, висота – 1800 мм, вантажопідйомність – 1500 кг. Гартівна ванна оснащена системами охолодження і підігріву гартівного середовища. Застосовувана гартівна рідина – полімер AQUACOOL. Оброблювані марки сталей: 20, 20Х, 20ХН3А, 18ХГТ, 25ХГТ, 20Х2Н4А. Також комплекс використовується для проведення “світлого гарту”.

Дільниця термічної обробки має велику потужність і продуктивність, що дозволяє здійснювати термічну обробку виробів різної форми і розміру, вагою від декількох кілограмів до десятків тонн.

Печі обладнані комп’ютерною системою контролю і реєстрації всіх технологічних режимів процесів термічної обробки.

В даний час дільниця термічної обробки має всі можливості як для обробки виробів власного виробництва, так і для виконання завдань сторонніх замовників.